Ája/Cuketa

7. března 2010 v 16:47 | Bajj |  DIARY / DENÍK
Poslední článek 27/února..no a co.komu to vadí?

Chtěla bych tímto článkem ukázat že láska ke zvířeti..je pro mě nejdůležitější.Za celý život jsem měla snad všechny domácí mazlíčky na které si lze vzpomenout.
Psů jsem zažila 5 - tři rotíky(Ben,Burák,Max),jorkšírku Áju a shiba-inu Cuketu(Suki).
V tomto článku se rozepíšu jen o Ájince a Cuketě,protože ty mi ted scházejí nejvíc..opustili mě nedávno.

ÁJA


Beruško moje..nikdo nebyl víc lidský než ty.Tys byla pro mne vždy vším,nejlepší kamarádkou které jsem se mohla tolikrát svěřit a vědět že nic nepovíš a že nezradíš.Tvoje oči plné vřelosti mi dodávali sílu.Byla si tu se mnou ve zlém i dobrém.Žádný pes nikdy neudělal víc pro svýho pána jako ty pro mě..Nerada vzpomínám na dětství,bylo příšerný a rozhodně jsem to jako dítě neměla lehký,ale víš kdo to moje dětství rozzářil?TY.

Dne 20.11.09 kdy si mi odešla po necelých 8 letech,si za sebou zanechala tolik lásky a pochopení,jako nikdo jiný.Ztratila jsem tolik lidí i zvířat..ale tvůj odchod byl nejhorší.Zemřela mi sestra,nejlepší kamarádka,moje beruška,moje zlatíčko..
Já..pořád tě tu vidím a cítím i slyším.Pro mě tu budeš pořád,navždy až do skonání.Svírám v náruči tvého milovaného medvídka,poslouchám naší oblíbenou písničku a vzpomínám na tebe.
Rozhodně nelituji toho že jsme si tě jako malé tlusté štěnátko pořídili x) Odvážím se říct že ty si mi záchránila život.
Kdo mě alespon trochu zná,ví že Ája byla půlka mého já.Ona žila mnou a já jí..proto vám seru na nějaký "vždyt to byl jen pes,budeš mít novýho"..umřela mi půlka mé existence..proto to nikdy nebude dobrý,proto to není jenom chvíle smutku..je to navždy,bolest navěky,ale rozhodně nelituju..ničeho..
Spi miláčku sladce a vzpomínej na mne jako já na tebe ♥ MILUJI TĚ..
Pro mě vždycky budeš první..
(Snad mluví za vše-Ztráta se kterou se nikdy nevyrovnám..)

SUKI/CUKETA


Pomohlas mi z nejhoršího,ale opustila si mě po čtyřech měsících :(
CHYBÍŠ MI :( Je to k nesnesení.Kéž by ses mi vrátila,nevím co s tebou je,utekla jsi mi.
Napořád pro mě bude MOJE SUKI,to se nezmění.Pořád..<3
<3
Plemeno SHIBA-INU je nezdomestikované,tudíž divoké.Nikdy ho nevychováte,je to tvrdohlavé plemeno..at mu dáte co chcete,nikdy nevydřží na jednom místě.Vydrží mráz -20 a je to lovec.
Bohužel,jsem byla na ní tolik fixovaná že mě její útěk bolí jako kdyby zemřela..vrací se mi všechny vzpomínky a nedokážu pochopit PROČ a nikdy se s tvým odchodem nesrovnám,moc to bolí


Hrozně mě tyhle ztráty bolí.Bohužel jsem typický pejskař a zvířátkomil,o to je to horší..a nejhorší na tom je že mě vždycky moji psi drželi nad vodou i přes moje "hrozně krásné" dětství.Nemusíte vědět jak bylo "KRÁSNÉ",nemusíte vědět vůbec nic..pro mě je tenhle článek pouhé poděkování jakési.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pet Pet | Web | 7. března 2010 v 20:32 | Reagovat

:((
Neexistuje nic,čím bych tě dokázala nějak utěšit nebo rozesmát,snad jen že bych ti našla Suki...
Věř mi,že to moc dobře znám,za celej svůj život jsem měla vždycky nějaké zvířátko,od králíčka až po pejska.
Teď...teď je tu strašné prázdno ale možná je to dobře,asi bych tu nikoho kromě Cherr nesnesla..
Držm ti palce ať to zvládneš,jsou to strašné chvíle když člověk přijde o svého kamaráda...A já vím moc dobře jaký pro mě vždycky byli moje zvířata kamarádi.:(
Like U Bajj:*

2 formal vintage dresses formal vintage dresses | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 9:30 | Reagovat

Credit for the great blog post. I am glad I have taken the time to read this.
http://www.elsedress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.